למה כדאי לעבוד איתנו?

מחוייבות למצויינות

מכיוון שאנחנו מודעים לכוחן של מילים, ולעובדה ששפה היא דבר חי ומשתנה, אנו מקפידים להתעדכן בכל חידושי הלשון בכל שפה. המתרגמים שעובדים אתנו על התרגומים לשפות השונות חיים במדינות שבהן מדברים בשפות אלה, והם מעודכנים ומכירים את כל המוסכמות הלשוניות וצירופי הלשון הייחודיים, ואת הביטויים החדשים ביותר.

אנו מתחייבים לספק תרגומים באיכות הגבוהה החברה מיישמת שיטות קפדניות של הבטחת איכות כדי להבטיח תרגום איכותי בכל אחד מהפרויקטים שהיא לוקחת על עצמה.

לכל תרגום המופק על ידינו אחריות לתקופה בלתי מוגבלת.

 

עקביות

המתרגמים שלנו יהיו זמינים שוב ושוב לעבודה איתכם, אם תעדיפו זאת ותבחרו בכך. התוצאה היא עקביות ואחידות בטקסטים וצמצום משמעותי בזמן וחסכון בכסף. אם יידרשו לכם מתרגמים נוספים לפרוייקט מיוחד, תמיד נדאג לתיגבור ונעמוד בכל דרישה מצידכם. בעזרת בסיס הנתונים הייחודי שלנו, אנו מנהלים מעקב צמוד אחר כל פרויקט כדי להבטיח עמידה בלוח הזמנים ובמסגרת התקציב שהתחייבנו לה.

 

ניסיון

הניסיון עתיר השנים שלנו מסייע לשמר ואף להגדיל את המאגר הגדול ביותר של מתרגמים מנוסים ומיומנים. באמצעותו, אנו יכולים להגיב לדרישות שלכם תוך גמישות מרבית.

כל המתרגמים, ראשי הצוותים ומנהלי הפרוייקטים הינם מומחים, כל אחד בתחומו.

 

שירות

מהיר, גמיש, מותאם לצרכים שלכם, ואישי. וכמובן במחירים תחרותיים. נוכל לבצע את העבודה בכל פורמט ובכל לוח-זמנים שתרצו. במידת הצורך, נעמיד לרשותכם מנהל/ת פרוייקט אישי.

מנהלי הפרויקטים שלנו זמינים תמיד, קשובים, ורגישים לצרכים המיוחדים שלכם.

השירות מאפשר תקשורת ישירה עם המתרגם בפרוייקט שלכם ומתן אפשרות להעביר הוראות מיוחדות,מילון מונחים או כל דבר אחר הנדרש לביצוע מקצועי של הפרוייקט. 

 

כלים מקצועיים

אנחנו עובדים כמעט עם כל תוכנה הנמצאת בשימוש מסחרי ומקדמים בברכה טכנולוגיות חדשות. אנו עושים שימוש ב- TM (זיכרון תרגומי), טכנולוגיה המאפשרת לשמור על אחידות בתרגום, על מונחים וסגנון זהים לכל אורך העבודה. באפשרותנו לספק את התרגום בתוכנות MS-Office השונות, או בתוכנות אחרות, לפי בקשתכם.

 

אנשים

המתרגמים המקצועיים נבחרים בקפידה על ידי מחלקת הגיוס של חבר המתרגמים, האמונה על תהליך גיוס ובקרה של מומחים בתרגום תחומי התוכן השונים. המומחים שלנו מספקים שירותי תרגום לעברית, תרגום אנגלית ותרגום שפות נוספות.

 

ניהול פרוייקטים

למנהלי הפרוייקטים ניסיון רב בטיפול בפרוייקטים של אלפי עמודים מתורגמים, בשילוב עם עריכה ובקרת איכות.

צוות ניהול פרוייקטים מקצועי ומנוסה שומר על מצוינות בכל פרוייקט, בכל סדר גודל של עבודה.

הצוות בחבר המתרגמים הוא צוות ותיק מיומן, מהימן ומגובש העובד ביעילות, עומד בלוח זמנים, ומפיק למענכם תוצאות מעולות פעם אחר פעם.

 

נגישות

מכל מקום בעולם תוכלו ליצור איתנו קשר בקלות. באמצעות הטלפון, הדוא"ל, דרך האתר, או לבוא לכוס קפה בכל אחד משלושת הסניפים שלנו– בחיפה, בירושלים ובתל אביב – כולם במקומות מרכזיים ונוחים לגישה.

נשמח גם להגיע אליכם לפגישה ולהכיר אתכם ואת צרכיכם הייחודים.

 

מדיניות אבטחת איכות

כל התרגומים עוברים בקרת איכות מדוקדקת. מגוון השירותים המסופקים על ידינו נושאים את תו איכות (ת"י) 2000: ISO-9001.

 

סודיות

מלבד מקצועיות בתרגום אנו מתחייבים לסודיות מוחלטת בכל הקשור לחומר המתקבל לתרגום.

במידת הצורך ניתן לקבל הסכם סודיות בכתב.

כל המתרגמים חתומים על הסכם סודיות ואיכות.

 

עבור לתוכן העמוד